קצת עלינו

משרד רו"ח דמבין אופיר הינו משרד רואה חשבון בכפר סבא המעסיק יועצי מס ורואי חשבון בעלי ניסיון רב בתחום המיסים (יוצאי רשות המיסים), החשבונאות והייעוץ הכלכלי ואנו מתמחים בגיוס הון , שירותי חשבות לחברות ולעסקים בתחילת דרכם. המשרד שלנו מנוהל ע"י רו"ח אופיר דמבין, בעל שנות נסיון רבות ברשות המיסים ובקרן לעסקים קטנים.

אנו מלווים את לקוחותינו משלב הרעיון המוביל להקמת עסק או חברה, המשך בפתיחת תיקים ברשויות המס השונות, ניהול מערכת החשבונות, גיוס הון וליווי מול בנקים, בניית תוכנית עסקית, הכנת משכורות ודוחות כספיים לרשויות המיסים.

הליווי העסקי הניתן על ידינו הינו מקיף וכולל גם בחינה של מקורות המימון של העסק ובעליו לרבות התחיבויותיו (משכנתאות) ונכסיו השונים (חסכונות, אפיקי חסכון פנסיוניים ועוד). כן כולל התהליך פעמים רבות הכנת תוכנית עסקית עבור משקיעים ועבור בנקים מהם ניתן לגייס הון להתחלת או הרחבת הפעילות העסקית.

אנו מספקים שירותי בניית תכניות עיסקיות, הכנת דו"חות כספיים, הכנת משכורותשירותי הנהלת חשבונות, ייעוץ מס והלוואות בערבות מדינה.

רואי החשבון המובילים בחברתנו הועסקו שנים רבות הן ברשות המיסים והן בקרן לעסקים קטנים ובינוניים והם מתמחים בייעוץ מס כמו גם בהכנת בניית תוכניות עסקיות וגיוס הון לעסקים.

אנו מסייעם ללקוחותינו הן משלב הקמת העסק ופתיחת התיקים ברשויות המס השונות וכלה בניהול החשבונות, הכנת המשכורות והדוחות הכספיים של העסק, החברה או העמותה. כפועל יוצא של עבודתנו אנו מכינים גם הצהרות הון ודוחות מס אישיים לשכירים ולבעלי המניות בחברות השונות.

לחברה ניסיון וידע בהפעלת צוותי עבודה ייעודיים וכאלה המשלבים התמחויות וידע רב-תחומי, תוך שילוב אנשי מקצוע ומומחים חיצוניים בתחומים משלימים במידת הצורך. למשרד ניסיון בעבודה עם חברות וארגונים בכל שלב בחיי הפעילות וממגזרים מגוונים. החל בחברות טכנולוגיות קטנות בתחילת דרכן, דרך ארגונים ללא מטרת רווח, ועד לגופים פרטיים וציבוריים גדולים.

המשרד מלווה חברות לאורך שנים כמו גם מבצע פרוייקטים חד פעמיים לפי צורך.

 אם אתם מחפשים רואה חשבון בכפר סבא או שירותי הנהלת חשבונות בכפר סבא או כל פיתוח עסקי הכולל בניית תוכניות עסקיות - נשמח לעבוד אתכם יד ביד.

>> פנו אלינו

השאירו פרטיכם כעת ונשוב אליכם עם מידע נוסף!
שם(*)
אנא מלא את שמך
מייל(*)
אנא הזן כתובת מייל
טלפון(*)
אנא הזן מספר טלפון
הודעה (לא חובה)
אנא הזן תוכן הודעה
Invalid Input

מחפשים רואה חשבון בכפר סבא? התקשרו עכשיו !  09-7672139