המלצות

ברצוני להודות לך על טיפולך המסור והמקצועי.

אמשח אם תפיץ את המלצתי על פועלך, אודות עזרתך הברוכה בתקופה זו למול רשויות המס, ובכלל אודות טיפולך המסור בשנים הרבות שאתה מלווה אותי כעצמאי.

בימים אלו, אנו חווים משבר רפואי וכלכלי קשה, בעקבות התפרצות מגפת הקורונה. כעצמאי שעובד בתחום Data research, ומספק שירותי פתרונות עסקיים מבוססי דאטה, עבור ארגוניים עסקיים בתחומים מגוונים: הייטק, תעופה, ודיגיטל, פעילותי העסקית ירידה בהיקף ניכר (מעל 40% בהשוואה לתקופה המקבילה אשתקד). בתקופה זו, מרבית הארגונים שעבדתי מולם, עצרו את פעילותם - בעיקר בתחום התעופה.

כאן, נכנס אופיר, שפנה אליי מיוזמתו, שברצונו לפנות לרשויות המס עבורי, לקבלת מענק לעצמאיים שירדו בהיקף פעילותם. במחשבה ראשונה, צחקתי, לא כל כך האמנתי שאכן התהליך של קבלת המענק "עובד", בעיקר לאור תלונות שנחשפנו עליהם בתקשורת. לכן, חשבתי שחבל על הזמן. אופיר התמיד ומילא את המסמכים בשמחה ומקצועיות.

לאחר שהוא סיים את תהליך בקשת המענק. הוא עודד אותי. במילותיו - "אתה הוא הקהל שרשות המיסים מכוונת אליו במענק". ואכן כך היה. וקבלתי את המענק המקיף לעצמאיים שירדו בהיקף פעילותם.

תודה על טיפולך המסור

(ד"ר יוסף אריה, 11/5/2020)


 

הגעתי למשרד של אופיר דמבין לאחר שעבדתי עם כמה משרדי רו"ח אבל תמיד היה חסר לי משהו. לאחר תקופה קצרה מהר מאוד הבנתי שמה שהיה חסר לי זה הרכיב האנושי.

אופיר מלבד היותו רואה חשבון מוכשר ויצירתי דואג להיות מעורב ככל הניתן, מלווה ומייעץ כמעט בכל שעה שזה מבחינתי מהווה ערך מוסף שעושה את כל ההבדל.

אז בהזדמנות זו תודה

מאור כחלון (27/4/2017)

 


 

איש מקסים, מקצועי, אכפתי. ליווי אישי צמוד בכל שעה. לא מובן מאליו. מומלץ בחום!!!!!

דניאל גולדברג כהן (27/4/2017)

 


אופיר הוא ״מקצוען עם נשמה״ - מעניק ללקוח את השירות המקצועי ביותר, עם יחס אישי ורגישות שלא מוצאים במקומותינו. מהיכרות אישית רבת שנים, אני ממליץ עליו בחום.

איציק בן ארויה (27/4/2017)

 


רציתי להמליץ בחום רב על אופיר ועל הצוות שלו,צוות מקצועי מאוד יסודי וסבלני שזה מאוד חשוב שייש לך עסק על הראש ועובדים.

אופיר תמיד עוזר ונאמן לך וזמין לך בכל עת.

ממליצה בחום רב.

סיוון בלקין (27/4/2017)

 


 ממליצה בחום על משרד רו"ח של אופיר דמבין. מקצועי, אמין והכי חשוב - אנושי. איש מקצוע ראשון במעלה.

אורית ליפשיץ  (27/4/2017)

השאירו פרטיכם כעת ונשוב אליכם עם מידע נוסף!
שם(*)
אנא מלא את שמך
מייל(*)
אנא הזן כתובת מייל
טלפון(*)
אנא הזן מספר טלפון
הודעה (לא חובה)
אנא הזן תוכן הודעה
Invalid Input

מחפשים רואה חשבון בכפר סבא? התקשרו עכשיו !  09-7672139