בניית תוכנית עסקית

רוצים לגייס אשראי לעסק? השלב הראשון הינו הכנת תוכנית עסקית. משרד דמבין אופיר רואי חשבון מספק ללקוחותיו שירותי כתיבת תכניות עסקיות, המבוססים על דיוק, ירידה לפרטים והיכרות עם הדרישות השונות של הקרנות וגופי האשראי.

איך מתחילים?

בשלב הראשון, נדון בסיבה שבגינה אתם זקוקים לתכנית העסקית. נשב על הרעיון להקמת העסק או להרחבת החברה, וננתח את הקונספט הכללי. יחדיו, ננסה לאפיין את התכנית העסקית בקווים כלליים, ונמפה את הגופים אליהם כדאי לנו לפנות לגיוס ההון הרצוי (הקרן לעסקים קטנים ובינוניים או אחד הבנקים).

מספרים קטנים, מספרים גדולים

השלב השני עוסק במומחיות השמורה לכלכלנים ולרואי חשבון: המספרים. כבסיס לתכנית העסקית, נבחן את העסק ברזולוציות שונות ונבדוק את כלל ההיבטים הכספיים. נעבור על הדוחות הכספיים, נבחן את מקורות המימון השונים, את ההתחייבויות הכלכליות השונות, את היבטי המיסוי ועוד.

כתיבת תכנית עסקית בהתאם לדרישות ספציפיות

לאחר שניתחנו את המספרים ובחרנו את הגוף אליו נייעד את התכנית, ניגש למלאכת כתיבת התכנית העסקית עצמה. הכתיבה תתבצע בהתאם לדרישות קרן ההון או הבנק אליהם מיועדת התכנית, בליווי כל המסמכים הנדרשים – ובהתאמה מלאה למטרות העסקיות של בעלי העסק ולאפשר לו גיוס הון.

היתרון שלנו בכתיבת תכניות עסקיות

כרואי חשבון וכלכלנים, אנו מחזיקים ביתרון ברור. אנחנו מבינים במספרים ויודעים לרדת לפרטים הקטנים. אנחנו נדאג להכיר את כלל ההיבטים הפיננסיים של העסק שלך, במטרה לספק לך תוכנית עסקית מדויקת, חכמה ומותאמת לצרכיך. זכרו: תוכנית עסקית לעסק קטן זה אנחנו.

כתיבת תוכנית עסקית? אנחנו הכתובת!

משרדנו מתמחה בכתיבת תוכניות עסקיות. רואה החשבון אופיר דמבין הינו רו"ח מיומן ומנוסה, ועברו ככלכלן בקרן לעסקים קטנים ובינוניים מסייעת לנו להבין את נקודת המבט של גופי המימון השונים, בבואם לאשר מתן אשראי לעסקים שונים. צרפו לכך עשרות תוכניות עסקיות שנכתבו על ידי צוות משרדנו והוגשו לקרנות ולבנקים – והרי לכם הכתובת המתאימה לצרכים שלכם. בהצלחה!

לחץ כאן לקריאת מידע נוסף בנושא תכניות עסקיות וגיוס הון.

לחץ כאן לקריאת מידע נוסף בנושא למה תכנית עסקית חשובה ואיך כותבים אותה?

 

השאירו פרטיכם כעת ונשוב אליכם עם מידע נוסף!
שם(*)
אנא מלא את שמך
מייל(*)
אנא הזן כתובת מייל
טלפון(*)
אנא הזן מספר טלפון
הודעה (לא חובה)
אנא הזן תוכן הודעה
Invalid Input

מחפשים רואה חשבון בכפר סבא? התקשרו עכשיו !  09-7672139