שירותי הנהלת חשבונות

אצלנו מועסקים יועצי מס ומנהלי חשבונות בעלי ניסיון רב בניהול חשבונות של עסקים וחברות עסקיות. שירותי הנהלת החשבונות שאנו מספקים מאפשרים לך לחסוך בעלויות של העסקת עובדי הנה"ח פנימיים לצורך ניהול חשבונות עצמאי.

לחץ לצפיה

הכנת משכורות

שירות הכנת המשכורות שאנו מציעים ללקוחותינו חוסך עלויות העסקה ישירה של חשבי שכר וכך נמנעות מהעסק הוצאות כספיות נוספות. אנו מנהלים את הנהלת החשבונות של לקוחותינו לרבות הכנת משכורות לעובדים וניהול מלא של מערכת השכר.

לחץ לצפיה

דוחות כספיים

אנו מספקים שירותי הכנה, עיבוד ועריכת דו"חות כספיים בהתאם לעקרונות החשבונאיים המקובלים ולתקנות הרלוונטיות. בין אם מדובר בהכנת מאזנים עבור חברות ישראליות או הכנת דוחות מס שנתיים לרשות המיסים לשכירים, עצמאיים ובעלי שליטה.

לחץ לצפיה

הלוואות בערבות המדינה

מדינת ישראל מעמידה הלוואות לעסקים קטנים ובינוניים. ההלוואות יועמדו באמצעות הבנקים בעבור עסקים קטנים או בינוניים, אשר על פי בדיקת הגוף המתאם ישנה הצדקה כלכלית לקיומם ועל פי החלטת ועדת האשראי יש מקום לסייע להם במימון בערבות מדינה.

לחץ לצפיה

בניית תוכנית עסקית

אנחנו מנצלים את הניסיון רב השנים אשר נצבר לנו בעבודה בקרן לעסקים קטנים ובינוניים וכיועצים עסקיים של עסקים שונים להכנת תוכניות עסקיות המסייעות לעסקים בגיוס הון מבנקים ומקרנות הון שונות לרבות מהקרן לעסקים קטנים ובינוניים ועוד.

לחץ לצפיה

ייעוץ מס

משרדנו נותן שירותי ייעוץ מס שוטפים, הגשת דו"חות לרשויות המס ובדיקה של כל התכנונים העתידיים בעסק. רו"ח דמבין הינו כלכלן ורואה חשבון במקצועו, ולכן שירותיו כיועץ מס יחד עם ההתמחויות של שאר עובדי המשרד, מושתתים על הבנה כלכלית ועסקית עמוקה של העסק שלך.

לחץ לצפיה

השאירו פרטיכם כעת ונשוב אליכם עם מידע נוסף!
שם(*)
אנא מלא את שמך
מייל(*)
אנא הזן כתובת מייל
טלפון(*)
אנא הזן מספר טלפון
הודעה (לא חובה)
אנא הזן תוכן הודעה
Invalid Input

מחפשים רואה חשבון בכפר סבא? התקשרו עכשיו !  09-7672139