ייעוץ מס

מה ייעוץ מס?

יעוץ מס הינו הסתכלות על היבט חשוב ומרכזי בחיי כל עסק: המעבר מהרווח לפני מס לרווח לאחר מס.

במהותו, תפקידו של יועץ המס הוא לסייע לעסק להגיש את דו"חות לרשויות המס כמתחייב מהוראות החוק השונות.

ריבוי רשויות המס - מע"מ, ביטוח לאומי ומס הכנסה הינן כמעין " מסלול מכשולים " בפני העסק. לכן מומלץ להיעזר בשרותיו של יועץ מס בעל ניסיון היודע לנתח את צרכי העסק ונקודות התורפה והחוזק של העסק בשלבי חייו השונים.

 

מה תפקידו של יועץ מס טוב?

היעד המרכז של יועץ מס הוא להוריד למינימום האפשרי את תשלומי המס לרשויות. למעשה, כמעט לכל פעולה חשבונאית בעסק שלך יש השלכה על חבות המס. כדי לצמצם את גובה החבות במידת האפשר ולשמור על התנהלות תקינה, יש לקחת בחשבון פרמטרים רבים, בינהם:

  • מצב משפחתי
  • מצב תעסוקתי של שני בני הזוג.
  • רכישה של ציוד קבוע וציוד מתכל
  • כנסים מקצועיים, נסיעות עסקיות והוצאות עסקיות שונות

 

מה ההבדל בין יועץ מס לרואה חשבון?

כיום על פי הוראת החוק במדינת ישראל רשאי יועץ מס לטפל בתיקים של עצמאיים או בתיק של מי שאיננו מנהל מערכת הנהלת חשבונאות כפולה ( על כף בפוסט הבא) ואילו רו"ח רשאי לטפל בכל אותם הלקוחות בהם מטפל יועץ המס וכן בלקוחות נוספים המנהלים מערכת הנהלת חשבונאות כפולה.

 

גם יועץ מס וגם רואה חשבון !

כעובד לשעבר של רשות המיסים משרד רו"ח אופיר דמבין נותן שירותי ייעוץ מס שוטפים ובדיקה של כל התכנונים העתידיים לעסק שלך. אופיר הינו רואה חשבון (וכפועל יוצא גם יועץ מס) ובהיותו בעל רקע בכלכלה ושנות עבודה רבות ברשות המיסים – הוא בעל נסיון ויכולת ניתוח כלכלית, הנחוצים לצורך הבנה אמיתית ומעמיקה של העסק שלך והתוכנית העסקית שלך (גם אותה נשמח לסייע לך להכין)/ רק על בסיס העבנה עמוקה כזו ניתן לתת שירותי ייעוץ מס אפקטיביים ומתמשכים.
במסגרת הליווי הכלכלי השוטף של העסק שלך, אופיר וצוות העובדים המסור ידאגו לקשר רציף עם רשויות המס השונות: ביטוח לאומי, מע"מ ומס הכנסה. אנו נגיש בזמן את המסמכים, הדו"חות השנתיים והדו"חות השוטפים - כך שאתם תוכלו להתמקד בעסק שלכם מתוך ידיעה שניהול המס שלכם מטופל באופן שוטף, בצורה הטובה ביותר וחוסך לכם עלויות.
אנו נבצע עבורכם תכנון מס, נבנה את מדיניות המס המתאימה ביותר לעסק שלך ונטמיע יחד אתכם נהלי עבודה נכונים, וכל זאת בצרוף שירות אישי, מקצועי ואיכותי.
שירותי ייעוץ מס אינם רק דו"חות שנתיים. כיועצי מס ותיקים ומקצועיים, אנו ננתח יחד איתך את נקדות החולשה והחוזקה העסקיות שלך ולפיהן נבצע תכנון מס. שירותים של יועץ מס עדיף לקבל מרואה חשבון וכלכלן בעל ראיית כלכלית רחבה, נסיון רב שנים ובעל לקוחות ממליצים.

מחפשים יועץ מס בכפר סבא? צרו איתנו קשר לשיחת הכרות ללא התחייבות

השאירו פרטיכם כעת ונשוב אליכם עם מידע נוסף!
שם(*)
אנא מלא את שמך
מייל(*)
אנא הזן כתובת מייל
טלפון(*)
אנא הזן מספר טלפון
הודעה (לא חובה)
אנא הזן תוכן הודעה
Invalid Input

מחפשים רואה חשבון בכפר סבא? התקשרו עכשיו !  09-7672139