Vinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.x

// קרונה - כל הדרכים להתמודד עם עסק בתקופת משבר //

 

אנו נמצאים בתקופה מאתגרת ולא פשוטה שבה שולטת בעיקר אי הוודאות והבהלה שמסביב.

אמנם קשה שלא להיות מושפע מהמתרחש מסביבנו אשר מועצם באמצעי התקשורת אך אנו סמוכים ובטוחים כי בסופה של תקופה זאת נצא מחוזקים.

בימים האחרונים בשל משבר הקורונה נשאלנו על ידי מספר רב של לקוחות, חברים ומכרים מה דעתנו בנושא משבר הקורונה והשפעתו על עסקים ועל המשק.

עולות שאלות כמו: האם לסגור עסקים שונים? האם למשוך ולפדות כספי חסכונות/ תיקי מניות או למשוך פנסיות?

האם להוציא עובדים לחופשה ללא תשלום? האם עצמאי יכול לתבוע דמי אבטלה?

כדי לעזור לכם בימים אלו - ריכזנו עבורכם מידע חיוני והמלצות שלנו להמשך התנהלות.

 

אנו קוראים לכם להיכנס לאזור משבר הקורונה באתרנו, לקרוא את התכנים ולפנות אלינו במידה ויש לכם שאלות נוספות.

שנדבע במהרה ימים יפים יותר!

מדוע העסק שלי זקוק לתכנית עסקית?

גופי וקרנות האשראי דורשים מהעסקים המבקשים אשראי את התכנית העסקית מסיבה אחת פשוטה: הם מעוניינים לאמוד את יכולתו של העסק לשרוד לאורך זמן ואף לצמוח – וזאת כתנאי להחזרת ההלוואה שניתנת לו. תכנית עסקית קוהרנטית ומנוסחת היטב תעניק לבנקים ולקרנות הצצה אל הקרביים של העסק – ותאפשר להם לקבל החלטה מבוססת לגבי הענקת האשראי המבוקש. התכנית מוגשת עם שלל מסמכים נלווים, כגון תדפיסי חשבון בנק, דוחות מבוקרים, מאזני בוחן ועוד.

אני מבין שאני צריך בניית תוכנית עסקית. אז איך מתחילים?

למעט מקרים בהם בעלי העסק מגיעים מהתחום, עסקים נעזרים במומחים על מנת לנסח תכנית עסקית מפורטת. משרד המתמחה בכתיבת תכניות עסקיות יידע להכין מסמך מפורט בהתאם לאופי העסק, לצרכיו וליעדיו העסקיים.

כשכותבים תכנית עסקית במטרה להגישה לגופי וקרנות האשראי, יש להכין את התכנית לפי פורמט ייחודי המבוקש על ידם. לקרן לעסקים קטנים ובינוניים, למשל, ניתן להגיש את התכנית העסקית רק על גבי מסמך מפורט שחובר על ידה, ושאותו יש למלא. לאחר מילוי כל הפרטים, מתייחסת הקרן למסמך כתכנית עסקית לכל דבר ועניין.

בניית תוכנית עסקית - למי פונים לעזרה?

שמחים ששאלת. משרד דמבין אופיר רואי חשבון מספק ללקוחותיו שירותי בניית תכנית עסקית וגיוס הון, כאשר מאחוריו ניסוח של מאות תכנית עסקיות שהוגשו לבנקים ולקרן לעסקים קטנים ובינוניים לשם קבלת הלוואה.

במהלך העבודה על התכנית העסקית, נבקש מכם מידע מפורט על אופי הפעילות שלכם, על הלקוחות והספקים ועל ההיסטוריה הפיננסית של העסק (לרבות היסטוריית הלוואות קודמות). ככל שהתכנית מפורטת יותר, כך גדלה יכולתה לסייע לעסק לצמוח.

במידה ונחליט יחדיו על הגשת התכנית לאחד הבנקים או לקרן לעסקים קטנים ובינוניים, משרדנו ימלא את השאלונים המתאימים וידאג לצרף את כל המסמכים הנדרשים. הניסיון שלנו, הדיוק שלנו בעבודה וההיכרות שלנו עם גופי האשראי ועם הקרן לעסקים קטנים ובינוניים יגדילו משמעותית את הסיכויים של העסק שלך לזכות בהלוואה.

זקוק/ה למידע נוסף על בניית תוכנית עסקית? נשמח לעמוד לרשותך. לחץ/י כאן ליצירת קשר איתנו.

קצת עלינו...

משרד רו"ח אופיר דמבין הממקום באזור השרון בכפר-סבא מעסיק כלכלנים, יועצי מס ורואי חשבון בעלי ניסיון רב בתחום המיסים (יוצאי רשות המיסים), החשבונאות והייעוץ הכלכלי ואנו מתמחים במתן שירותי גיוס הון ובמתן שירותי הנהלת חשבונות חשבות לחברות כמו גם לעסקים בתחילת דרכם.

אנו מלווים את לקוחותינו משלב הרעיון המוביל להקמת עסק או חברה, המשך בפתיחת תיקים ברשויות המס השונות, ניהול מערכת החשבונות, תכניות עסקיות וליווי מול בנקים, הכנת משכורות והכנת דוחות כספיים לרשויות המיסים.

קרא עוד...

כדאי לדעת...

השאירו פרטיכם כעת ונשוב אליכם עם מידע נוסף!
שם(*)
אנא מלא את שמך
מייל(*)
אנא הזן כתובת מייל
טלפון(*)
אנא הזן מספר טלפון
הודעה (לא חובה)
אנא הזן תוכן הודעה
Invalid Input

מחפשים רואה חשבון בכפר סבא? התקשרו עכשיו !  09-7672139